Quizy

Rozwiązanie quizu: Jakiej miłości pragniesz?

https://pachniewicz.wordpress.com/2010/06/14/tarotowy-quiz-jakiej-milosci-pragniesz/

Jeżeli wybrałeś kartę :

As pucharów:

Poszukujesz miłości “od pierwszego wejrzenia”, porywającej, ognistej, czystej niczym woda  z górskiego potoku.
Kochasz szczerze i prawdziwie, uważasz że każda miłość jest pierwsza!
Dajesz więcej niż dostajesz … to piękna cecha! Miłość i stan zakochania – to u Ciebie jedno (bez względu na to, co mówią o tym badania psychologów)

Dwójka pucharów:

Miłość i związek są bardzo ważne dla Ciebie , lecz tylko takie “bez przymusu”. Nie interesują Cię konwenanse, zaspokajanie oczekiwań społeczeństwa, rodziców…. itp.  Cechuje Cie empatia,  spędzać z partnerem intymne chwile z dala od zgiełku świata. Potrafisz odnaleźć sie w tzw. ”wolnym związku”. Bywasz bardzo zazdrosny, na to musisz zwrócić uwagę i panować nad zielonookim potworem!

Trójka pucharów:

Miłość daje Ci życiowy napęd, sprawia iż rozkwitasz i stajesz sie kreatywny i twórczy. To karta artystycznych inspiracji.
Lubisz chwalić sie partnerem publicznie. Pragniesz by Twojego partnera zazdrościli Ci inni. Podnieca Cię dreszczyk niepewności, oraz  obecność  konkurentów za plecami. Oni dopingują Ciebie do większych starań o względy partnera!
Miłość w Twoim postrzeganiu to nieustające święto!

Czwórka Pucharów:

Twoja kluczowa cecha jest wierność. To wada i zaleta jednocześnie!  Przywiązujesz sie bowiem do partnerów (nawet tych toksycznych). Często nie jesteś zadowolony z temperatury uczuć w związku, ale nie potrafisz wprowadzić znaczących zmian. Emanujesz smutkiem, melancholia, obrażasz się. Pamiętaj, iż wiele zależy od Ciebie. Nie czekaj na zmiany , postaraj sie sam je inicjować!

Piątka pucharów:

Miłość i związki bywają dla Ciebie sprawa “życia i śmierci”! Poszukujesz partnerów, którzy mają namiętny i trudny (mroczny) charakter. Często przyciągasz ludzi z traumatyczna przeszłością, pokiereszowanych. Oddajesz się całkowicie, a  mimo to bywasz odrzucany!  Twoje związki bywają pełne dynamicznych zwrotów akcji, rozstań  i powrotów. Niestety odbija się to na Twojej psychice.

Przeanalizuj przyczyny ciągłych niepowodzeń i nietrafnych wyborów!

Szóstka pucharów:

Cechuje Cie romantyzm, masz w sobie ciepło i dużą dawkę erotyzmu. Czasem przywiązujesz sie tak bardzo do obiektu swych uczuć iż po wielu latach wciąż żyjesz przeszłością, nie umiesz zapomnieć i pogodzić sie z ewentualnym końcem relacji. Częściej niż innych ogarnia Cie nostalgia i tęsknota za tym co minęło. Musisz nauczyć się czerpać ze wspomnień , to co najlepsze, jednocześnie nie zamykać sie przed tym co przynosi życie!

Żyj tu i teraz -masz  wszelkie dane by być idealnym partnerem!

Siódemka pucharów:

Zdecydowanie idealizujesz zjawisko miłości. Można by rzec, iż stale jesteś  zakochany  w miłości. Partner  jest niczym ekran projekcyjny dla Twoich marzeń. Masz niezwykłą zdolność niedostrzegania jego wad! Trzeźwe przeanalizowanie z kim masz do czynienia jest kluczowe dla Twej osobowości. I choć zakłóci Ci to przyjemny „stan uniesienia” – to niezbędne,  gdyż  możesz  padać ofiara nieuczciwości.

Ósemka pucharów :

Miłość to dla Ciebie poważna sprawa! Z reguły to Ty jesteś silniejsza strona w związku i bierzesz na swe barki ciężar  odpowiedzialności za przetrwanie związku. Budujesz trwałe fundamenty i oczekujesz równie zdeterminowanej postawy od partnera. Szczególnym rysem Twojej natury są tzw. „tendencje ucieczkowe”. Wolisz odseparować się czasowo od  ukochanego, niż szczerze porozmawiać o narastających problemach. Powinieneś wprowadzić do swej uczuciowej relacji więcej luzu, lekkości i śmiechu!

Dziewiątka pucharów:

Mierzysz wysoko, jesteś pełen werwy, emanujesz optymizmem, którym zarażasz  innych! Otoczenie postrzega Ciebie jako świetną partie, osobę o którą  warto zabiegać. Umiesz czerpać z życia, a także maksymalizujesz przyjemności. Zmysłowa i silna -szukasz partnera który zapewni Ci dostatnie życie. Jedynym zagrożeniem jest nieumiarkowanie i “zagłaskiwanie kota na śmierć”. I tak należysz do szczęściarzy!

Dziesiątka pucharów:

Jeśli wybrałeś tę karte  spełniasz wszystkie warunki by mieć udany związek i szczęśliwy, zasobny dom. Z natury jesteś tradycjonalista, marzącym o spokojnym życiu w wielopokoleniowej  rodzinie.

Twoja postawa pełna tolerancji, empatii i wyrozumiałości zasługuje na uznanie. Nie ma lepszej karty  niż 10 pucharów. Szczęście gwarantowane!

3 Komentarze

 1. Posted by monia on 20 grudnia, 2010 at 20:40

  bardzo fajne ujęcie;)

  Odpowiedz

 2. Mi też bardzo się podoba taka psychozabawa. Zlinkuję do siebie na stronę: http://www.AlfaPsi.pl
  Akurat leci w prasie moja seria artykułów o miłości i to jest fajnym uzupełnieniem.

  Dziękuję Moniko:)

  Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: