Agent Tomek – horoskop

Nie szczedzcie obietnic i podarunkow zeby zdobyc wiesci.

Nie załujcie pieniedzy , bo pieniadz w ten sposob wydany – zwroci sie stukrotnie”

„SZTUKA WOJENNA  Sun- Zi  VI w p.n.e.

Nacznijmy od pewnego cytatu…

Kto może zostać oficerem Agencji Wywiadu?

Zbigniew Siemiątkowski*, były szef Agencji Wywiadu:” Ludzie o nieprzeciętnych walorach intelektualnych oraz o specyficznym rysie psychologicznym. Osoba o skłonnościach ekshibicjonistycznych, czyli taka, która lubi obnażać się emocjonalnie i intelektualnie, nie ma czego szukać w wywiadzie. Ta służba to bycie w cieniu i niewychylanie się. Wymaga niesłychanie silnego charakteru, by po cichu zdobywać informacje i milczeć. Proszę mi wierzyć, że prawdziwych bohaterów wywiadu nikt nie zna.”

Cytat pochodzi z wywiadu Dominiki Olszewskiejn z portalu : GazetaPraca.pl

Ale coz zrobic gdy agentem CBA , a wczesniej funkcjonariuszem policji zosteje  najbardziej ekschibicjonistyczny i ządny „spektakularnej sławy” , solarny Lew urodzony : 15 .08.1976 we Wrocławiu ?

W dodatku narodzony tego samego dnia co sam wielki Napoleon Bonaparte???

Pozostaje spuścić  „zaslone milczenia” nad styl  dzialania i odcinanie  kuponow  od minonych „czynow”, najmlodszego polskiego emeryta…albo zajrzec w jego urodzeniowy radix…:)

PROSZE KLIKNAC W RADIX

W CELU  JEGO POWIEKSZENIA

Tomasz Kaczmarek z racji urodzenia , czyli 10 lat po premierze telewizyjnej kultowego serialu „Stawka wieksza niz zycie”.., , wzorowal sie raczej na Jamesie Bondzie ..niz Stanislawie Mikulskim ..zwlaszcza jesli idzie o upodobanie do gadzetow i  wystawnego, bogatego  we „wrazenia” zycia..

Jowisz w kwadraturze ze Słoncem  wg tradycyjnej astrologii  jest wskazaniem na niechybna

„zla slawe”…

Tym bardziej iz Jowisz posadowiony jest w tym horoskopie w ostatnim , newralgicznym stopniu znaku Byka.

Symbolem sabianskim  dla tegoz stopnia jest :”Paw obnoszacy swoj splendor , na tarasie starego zamczyska”…

Jest to bardzo bolesna pozycja , poniewaz Jowisz wogole nie moze byc ostatni..!

Jak pisze Ramaz Zacharian mamy tu do czynienia z kompleksem Jowisza, ktory przejawia sie tym ze człowiek kurczowo trzyma sie tego  do czego doszedł z trudem, a takze  czlowiekowi temu trudno przyznac sie do braku racji.

Trudno jest mu  takze uznac swoja niedoskonałosc, a „pierwiastek pychy” realizuje sie na najbardziej prymitywnym poziomie…”

Napieciowe aspekty Jowisza gwarantuja wielka zarozumialosc w ocenie siebie i swoich osiagniec..

Caly wachlarz nieprzyjemnych cech takich jak : rozrzutnosc, pyszałkowatosc, nieznosne samozadowolenie, a nawet jak pisze Hajo Banhazaf

” duchowe i fizyczne otłuszczenie” , stały sie  znakiem rozpoznawczym  Tomasza Kaczmarka.

Poskromic rozczeniowa postawe Jowisza moze jedynie silny Saturn , ale ten rezyduje w znaku Lwa , czyli znaku jego wygnania…

Człowieka  z tak posadowionym Saturnem trapi lęk przed byciem kims nieznaczacym, niezauwazonym, podziwianym, kochanym..

Z pełnym impetem, lgnie do elit rzadzacych, swiata artystycznego, establishmentu…, nie wiedzac o tym iz tam wlasnie  spotkac go moze pulapka i upadek..Lekcje Saturna „zda” jedynie człowiek o wysokim morale …

Wg Wronskiego  osadem karmicznym Saturna w znaku Lwa , sa wlasnie naduzycia wladzy i  nieprawidłowosci   z tym zwiazane..!

Stellum w znaku Panny  czyli Mars, Merkury i Wenus    nacechowuja osoboowsc  „chłodnym logicznym sprytem i kalkulacja ” , wytrwaloscia, oddaniem dla „słuzby”..

Dodatkowo Merkury i Wenus  w aspektach kwadtarury z Neptunem,  sa klasycznym wrecz wskazaniem na „zwodniczosc” i „wprowadzanie innych w blad”..

Symbolem sabianskim dla Wenus w 10 st Panny sa” Dwie głowy wyzierajace z cienia”…

Gdyby poslanka Sawicka znala jego horoskop, wiedzialaby iz mezczyzna z Wenus w Pannie , nie jest i byc nie moze ( nie umie?) romantykiem, obsypujacym kobiete kwiatami ze sznurami pereł..:)

Dowodza tego te na przyklad , jakze  subletne słowa:

Nie spałem z posłanką Beatą Sawicką ani z Weroniką Marczuk. W żaden sposób ich nie uwodziłem i nie podrywałem. Sawicka mogłaby być moją matką. Przecież nie jestem aż takim desperatem – mówi „Super Expressowi” Tomek K. (34 l.), były funkcjonariusz Centralnego Biura Antykorupcyjnego.

I tu dochodzimy prawdopodobnie do kluczowej tajemnicy tegoz horoskopu…

Hasło „matka”…

W analizie astrologicznej  symbolizuje ja Ksiezyc i jego aspekty oraz powinowadztwo z innymi planetami i planetoidami…

Nie znana jest godzina urodzenia bylego agenta, obecnie posla Pis-u , jednakze Ksiezyc lokowac nalezy  w  trzeciej dekadzie znaku Barana

w koniunkcji z Lilith ( 3 st Byka) oraz Chironem ( 2 st Byka)

Mamy tu jeszcze gwiazde stała:Sheratan (3°58’ Byka) jest uważany za gwiazdę złoczynną: przynosi zranienia, porażki, szkody od ognia, wojny i trzęsienia ziemi. Czyni ludzi zuchwałymi i upartymi ryzykantami.

Cale to stellum w opozycji do Urana w 7 st Skorpiona , bedacego w zlaczeniu z Głowa smoka …

Juz sama Lilith w znaku Byka jest problematyczna , gdyz sklania urodzonego  do obsesji na punkcie materii i dobr, ktorymi niejako czlowiek rekompensuje sobie wyimaginowane lub nie braki czy deficyty emocjonalne …

Natomiast zbitka: Ksiezyc, Lilith, Chiron przedstawia jak pisze Piotr Piotrowski w ksiazce „Lilith, Czarny Ksiezyc:

 Zaburzony obraz matki, brak wiezi z matka i wynikajace z tego problemy”…

I rozwijajac temat:

Urodzeni moga miec  toksyczna wiez z matka , przez co zmagaja sie z osamotnieniem, wyalienowaniem, przez co truno im stworzyc  bliska wiez emocjonalna z druga osoba..

Zdarza sie iz matka jest wladcza, zaborcza, potezna, albo sytuacja odwrotna , kiedy matki moze po prostu brakowac…

Tak czy owak urodzeni,z takim aspektem, ciagle maja poczucie iz cos im zostało odebrane…Moze tu chodzic zarowno o miłosc jak i wolnosc z ktorej matka ograbia dziecko”..

Obecnie po opublikowaniu przez Kaczmarka ksiazki na temat jego pracy w CBA, czeka go proces o mozliwosc ujawnienia na jej lamach tajemnicy panstwowej..

Ingres Saturna w znak Skorpiona juz blisko, gdy ustawi sie na przeciw byczego stellum  z pewnoscia usłyszymy o Tomaszu Kaczmarku…

Saturn potrafi bolesnie rozliczyc  ….Zyczymy panu Tomkowi by bilans okazala sie dodatni , w szczegolnosci jesli idzie o pokore…

2 Komentarze

  1. Posted by Neli on 22 Maj, 2012 at 13:34

    może o Palikocie napisze Pani słów kilka. Ten to dopiero ma problemy z osobowością. Agent Tomek to tylko pracownik wywiadu, temat taki sobie.

    Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: