Lunarne Bliżnięta -charakterystyka

Prawdopodobnie nie zgodzą  się  z tym opisem….!

Ludzie z księżycem  w Bliźniętach  nie zgadzają  się  z niczym, jeśli  to tylko możliwe .

Uwielbiają  sprzeczności , a żarliwe  spory to ich żywioł .

W rzeczywistości  chciałyby , by wystąpienia  w roli „adwokata diabła” nie były traktowane poważnie…Co wrażliwsze  osoby mogą  zostać  wytracone  przez lunarnego Bliźniaka   z równowagi , a nawet odczuć  głęboka  irytacje.

Księżycowy  Bliźniak  jest szczęśliwy  gdy uda mu się  osiągnąć  kompromis miedzy dwoma punktami widzenia , lub całkiem odmienić  własny!

Niektórzy  nazywają  go niestałym  nieprzewidywalnym…

Ale jest także : dowcipny, błyskotliwy, pełen dobrego nastroju i humoru.

Bliźniak  w głębi  duszy jest odkrywca i zwolennikiem nowości .

Bezpieczeństwo  emocjonalne zapewniają  mu….zmiany!

Musi czuć ,  iż  jest wolny:mentalnie, fizycznie, emocjonalnie.

Uwielbia namawiać  ludzi by robili to co sam uważa  za korzystne, dla nich.

Typowe rozważania  lunarnego Bliźniaka ?

„Jeśli  opowiem o tym Janowi, podkreślając  pewne kwestie związane  z Anna i zostawię  list Zeldy tak by zauważył  go  Daniel, to będzie  musiał rozmówić  sie z Anna , co z kolei skłoni ja do wyjaśnienia  spraw z  Janem , co zaniepokoi go wystarczająco   by poprosić  o pomoc Zelde, choć  przedtem obawiał sie jej odmowy” Uff!!! Skomplikowane?

To tylko procent z tego jak przebiegają  procesy mentalne w umyśle   osoby z Księżycem  w Bliźniętach !

Zycie emocjonalne  tych osób  przypomina seriale brazylijskie.

Niektórzy  astrologowie posądzają  te osoby o wyrachowanie…, gdyż  docierają   do uczuć  przez rozum- dokonując  chłodnej analizy i maksymalnie je  upraszczają  !

Coz,  partner nie możne  być  nudny i przewidywalny..

Tylko nieliczni  poznają  drugie oblicze naszego enfant terrible …

Pokornieje w obliczu osoby , którą   może podziwiać ,  głownie za intelekt i rozmach życiowy!

Poniżej  galeria zdjęć  osób  publicznie  znanych- lunarnych Bliźniąt :

Magda Gessler,  Edyta Jungowska,  Paulina Młynarska,  Marcin Prokop, Janusz Józefowicz , Kasia Cichopek, Stefan Niesiołowski, Justyna Pochanke, Jerzy Buzek, Małgorzata Kożuchowska, Kamil Durczok, Przemysław Saleta, Nelly Rokita, Janusz Korwin -Mikke, Reni Jusis, Monika Brodka, Cezary Kosiński ), Tomasz Karolak, Tomasz Kot, Franz Kafka, Fiodor Dostojewski5 Komentarzy

 1. Posted by lisek on 28 września, 2010 at 15:43

  To fakt, że lunarne Bliźnietą zaprzeczają wszystkiemu czemu tylko da się zaprzeczyć. Są mistrzami maskarady. Po zrzuceniu maski zobaczymy nie tyle twarz co kolejną pozę. Można zadać pytanie natury filozoficznej – czy istnieje coś takiego jak prawdziwa twarz lunarnego Bliźniaka? W wypadku lunarnych Bliźniąt należy chyba zrezygnować ze schematów myślowych opartych na opozycji prawda -fałsz. Dla księżycowych Bliźniąt wszystko jest kwestią optyki.

  Odpowiedz

 2. Posted by anadiel on 25 Maj, 2011 at 20:03

  Tak, bliźnięta zrzucają maskę, by pokazać kolejną, ale… Mój nauczyciel powiedział iedyś, że bliźniak, gdy staje przy czarnym, staje się czarny, a przy białym – biały. Myślę, że zależy od jednostki (rozwinięta, czy mniej) i reszty kosmogramu, jaka będzie osoba z księżycem w tym znaku. Może być zawsze na nie (niski poziom), a może być naprawdę mądra i konstruktywna i zawsze zwracać uwagę na inny możliwy punkt widzenia. Rozwiniętego bliźniaka odzwieciedla dla mnie Mag z wielkich arkan. Na niskim poziomie to „roztrzepana” energia, ponieważ zmiennej jakości – wszędzie jej pełno i łapie prrzysłowiowe 10 srok za ogon i tak jest księżycem – emocjonalnością – w tym znaku, jest zmienna i zależy od otoczenia i bodźców. Jednak nie musi być zawsze na nie. Pozwolę sobie połowicznie polemizować jeszcze ze stwierdzeniem, że osoba z tak położonym księżycem będzie pełna doprego humoru i nastroju – błyskotliwość i dowcip – jak najbardziej, ale nastrój jest równie zmienny jak jej emocjonalność, może być bardzo zarówno wesoły, jak bardzo ponury, wiele determinuje pozostały układ planet, a także aspakty jakie odbiera księżyc. Jeżeli odbiera dużo trudnych aspektów, osoba ta może mieć wielkie problemy z panowaniem nad tą intensywnością i zmiennością swej emocjonalnej natury, jak też może mieć dużo problemów, niską samoocenę, czuć się stale zagrożona… Osoba z księżycem w bliźniętach napewno jest aktywna, nie musi mieć ADHD – chociaż może 😉 a aktywność ta objawia się najczęściej zarówno umysłowo jak i fizycznie…

  Pozdrawiam serdecznie i z ciekawością czekam na kontynuację rozmowy :))

  Odpowiedz

 3. Posted by Lili on 29 czerwca, 2011 at 21:00

  Anadiel bardzo trafnie to ująłeś. Mój księżyc jest w bliźniętach i mam bardzo bogate wnętrze, często natłok myśli i możliwych rozwiązań. W negatywnym aspekcie wpływa to oczywiście na rozproszenie i zmienność nastrojów. Totalnie emocjonalna natura:) Teraz jestem już tego bardziej świadoma i potrafię już umiejętnie to opanować (w przeszłości pojawiała się obniżona samoocena i opisywane przez Ciebie poczucie zagrożenia). Aktualnie moją wewnętrzną bombę zegarową kieruję w inną stronę, mam mnóstwo rozrywek intelektualnych, a do tego aktywność fizyczna:) Do tego słońce w znaku ryb w pedantycznym VI domu:) Mars w Strzelcu, Wenus Baran, a ASC Waga:)

  Poza tym zabawne jest że bez wgłębiania się w horoskop łatwo odczytać na podstawie wyglądu niektórych osób czy ich stylu czy estetyki znaki dominujące w horoskopie!

  Odpowiedz

 4. Posted by jasd on 8 Maj, 2012 at 12:56

  Aleście mi towarzycho dobrali… no, no…

  Odpowiedz

 5. Posted by Paulina on 2 stycznia, 2013 at 17:24

  Pani Magda Gessler powinna znaleźc się w rubryce „Księżyc w Raku”, ponieważ jej data urodzenia wskazuje na położenie Księżyca w przedziale znaku Raka. Ma natomiast dwie inne planety w znaku Bliźniąt: Wenus i Jowisz, dlatego opis Bliźniąt może pasowac do niektórych jej cech charakteru. Pozdrawiam

  Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: